Feest: 1.500e hond getraind????

Cane corso Nigo aan het trainen

Feest: 1.500e hond getraind????

Whoop whoop! De vlag mag uit! Nigo, de 1.500ste asielhond heeft met succes ons trainingsprogramma in de gevangenis afgerond. En dat verdient een feestje! Nigo is afkomstig uit dierenasiel DOA, het grootste en een-na-oudste asiel van Nederland waar jaarlijks met veel aandacht en liefde dieren zoals Nigo een tweede kans krijgen op geluk.

Tessa van Heumen, instructeur bij Dutch Cell Dogs: ‘Nigo is niet zomaar een hond. Nigo is een hond met een verleden. Net zoals zijn trainer M. uit de PI Zuyderbosch in Heerhugowaard. Beide weten hoe het is om voor langere tijd opgesloten te zitten. Hoe belangrijk het missen van liefde is. Liefde. Aandacht. Kracht. Vertrouwen. In elkaar. Voor elkaar. Het zijn onze belangrijkste waarden om honden als Nigo en mensen als M. een nieuwe kans mee te bieden’.

Martine, hondenverzorger bij DOA: ‘Wij hebben Nigo echt zien groeien tijdens de trainingen bij Dutch Cell Dogs. Hij heeft nu meer vertrouwen, luistert beter, weet beter wat er van hem wordt verwacht. En daardoor is hij nu sneller klaar voor een nieuw baasje!’

Interesse? Wij stellen Nigo graag aan je voor

×

Wat doet jouw gift?

€5,75 1 borstel; voor een schone vacht én een fijn contactmoment tussen hond en trainer.
€7,- 1 activity disc; stimuleert balans, focus en zelfvertrouwen bij onzekere honden
€15,- 1 vulbaar speelgoedje; voor mentale uitdaging én rust tijdens de doggychill
€30,- 1 rubberen bal aan koord; voor spelmomenten en samenwerking met de trainer
€60,- 1 tuigje + riem + speeltje; zorgt voor veiligheid én plezier tijdens de training
€100,- 1 Cato Board (trainingsplateau); een veilige plek waar honden leren wachten, focussen en tot rust komen
€1700,- 1 volledige training voor 1 hond en trainer; twee maanden intensieve begeleiding van zowel trainer als hond in een gesloten instelling