Kyon – verlegen Griekse lieverd met een voorkeur voor vrouwen

Kyon – verlegen Griekse lieverd met een voorkeur voor vrouwen

Kyon is een hele verlegen, zachtaardige kruising uit het buitenland. Kyon heeft een duidelijke voorkeur voor vrouwen. Mannen (en zeker vreemde mannen) heeft hij moeite mee. Hij is geboren in 2020 in Griekenland en vanaf 5 maanden in Nederland.  De nieuwe baas van Kyon moet goed begrijpen dat zijn roots ergens anders liggen en dat hij daardoor wat anders reageert dan een Nederlandse hond. Hij is behoorlijk waaks.

Tijdens de trainingen werken we vooral aan ontspanning en rust. Want dan kan hij nadenken en ook om zich heen gaan kijken. Hij heeft echt iemand nodig die hem rustig en vol vertrouwen gaat leren dat de wereld echt niet zo spannend is als hij dacht.

Kyon verblijft in Dierenasiel Leiden. Kijk gauw verder op de website van Dierentehuis Stevenshage voor meer informatie en contact.

 

Help honden als Kyon op weg naar een nieuw begin.

Dankzij jou hielpen we al ruim 1.860 asielhonden aan een nieuwe kans op adoptie 🧡

×

Wat doet jouw gift?

€5,75 1 borstel; voor een schone vacht én een fijn contactmoment tussen hond en trainer.
€7,- 1 activity disc; stimuleert balans, focus en zelfvertrouwen bij onzekere honden
€15,- 1 vulbaar speelgoedje; voor mentale uitdaging én rust tijdens de doggychill
€30,- 1 rubberen bal aan koord; voor spelmomenten en samenwerking met de trainer
€60,- 1 tuigje + riem + speeltje; zorgt voor veiligheid én plezier tijdens de training
€100,- 1 Cato Board (trainingsplateau); een veilige plek waar honden leren wachten, focussen en tot rust komen
€1700,- 1 volledige training voor 1 hond en trainer; twee maanden intensieve begeleiding van zowel trainer als hond in een gesloten instelling