
Nigel & Jovi – allerleukste senior terriër duo
Dit zijn Nigel (10 jaar) en Jovi (12 jaar), ze zijn in het asiel gekomen omdat ze niet de zorg kregen die ze nodig hadden. Nu zitten ze beide full danoontje power in de training in Zaandam en daar genieten ze beide met volle teugen van. Waar ze eerst nog een beetje onwennig waren en geen idee hadden van samen werken of focus behouden.. Nu genieten ze beide van het leren en mag de terriër in hen helemaal los. Nigel dacht eerst nog wel eens te moeten blaffen naar andere reuen, maar sinds hij het trainen door heeft, heeft hij alleen nog oog voor zijn trainer en blijkt hij echt een ontzettend harde werker!
Het duo is nu helemaal klaar om geplaatst te worden! ze worden samen geplaatst, omdat ze hun hele leventje lang al samen zijn. Ze delen alles samen! Soms liggen ze samen in 1 mandje tegen elkaar aan en soms kiezen ze zelf voor wat ruimte en liggen ze apart. Alleen vind Nigel het soms niet oké om zijn eten te delen. Daarom eten ze hier apart van elkaar. Beide zijn gek op knuffelen en aandacht. Het is een grappig stel want ze spelen regelmatig samen, dan happen ze in elkaar pootjes en billen om elkaar uit te dagen. Daarnaast vinden ze het ook heel leuk om samen met knuffeltjes te spelen, die vliegen de hele kamer door. Super schattig!
Ondanks hun leeftijd lopen ze lekker mee hoor, ze zijn nog wel in voor een lekkere wandeling en lopen stevig door. Jovi maakt zich niet zo druk om honden die we tegenkomen, Nigel kan dit soms wel doen. Dan moet hij even naar ze blaffen. Soms begint Jovi dan ook omdat Nigel het ook doet.
Dit geweldige duo zit op je te wachten bij Dierenzorg Zaanstreek in Zaandam