
Quasar – gevoelige jongen op zoek naar rust en vertrouwen
Ook Quasar is een ex-laboratoriumbeagle van 1 jaar die meedeed aan onze training om te socialiseren, vertrouwen te leren opbouwen en kennismaken met de wereld buiten het lab. Quasar is uiterst gevoelig voor iedere beweging en angstig, maar anderzijds is het ook duidelijk dat hij heel graag je liefde en steun wil.
Toch zagen we hem ondanks zijn angst dapper groeien: hij begon zijn trainer te vertrouwen, vond worst zo lekker dat hij durfde los te lopen en contact zocht met andere mensen. Sommige dagen kan hij hartstikke goed mee trainen. Andere dagen heeft hij alleen de steun en veiligheid van zijn trainer nodig om rond te durven kijken. En ook dat is oke. Fysiek contact vond hij eerst eng, maar met geduld liet hij het steeds meer toe. Nu hangt hij vertrouwd bij zijn trainer op schoot.
Quasar heeft echt veel steun en geduld van je nodig en zal nog veel tijd nodig hebben, zeker bij veranderingen. Een stabiele hond kan hem steun geven. Heeft u geduld, rust en liefde om hem verder te helpen? Neem dan snel contact op met Stichting SHHH!